Znajdź wydarzenie

Artystyczne Dusze

  • Data: 09.05.2024 r., godz. 17:00
  • Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli
  • Kategoria: Literatura

Antologia Poetów Ziemi Otwockiej. Artystyczne dusze

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie poetyckie poetów powiatu otwockiego oraz koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mateusza Szczurka, które odbędzie się 9 maja br. w Urzędzie Gminy w Kołbieli. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie połączy miłośników literatury i muzyki w inspirującej atmosferze pełnej emocji i artystycznych doznań. Na zakończenie wydarzenia zapraszamy do wspólnej biesiady z muzyką ludową w wykonaniu Andrzeja Powałki.

 

Podczas tego spotkania będziemy mieli okazję podziwiać twórczość lokalnych poetów, którzy podzielą się z nami swoimi wierszami, refleksjami i emocjami. Ich słowa przeniosą nas w świat pełen piękna, metafor i osobistych doświadczeń, które poruszą nasze serca i umysły. Pośród wykonawców pojawią się trzy poetki z Kołbieli: Bogumiła Araszkiewicz, Magdalena Krępska i Leokadia Konca.

Koncert poezji śpiewanej będzie kolejnym niezwykłym elementem tego wydarzenia, podczas którego artysta zespoli słowa poezji z muzyką, tworząc magiczną atmosferę zamkniętą w melodii. Interpretacje wierszy w wykonaniu Mateusza Szczurka są pełne zaangażowania i artystycznego talentu, co sprawi, że każdy z nas będzie mógł doświadczyć piękna poezji w nowej, muzycznej formie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które będzie nie tylko okazją do cieszenia się sztuką, ale także do wspólnego przeżywania inspirujących chwil i twórczych doznań. Bądźmy razem, aby odkrywać magię słowa i dźwięku, która połączy nas w jedności pasji i wyobraźni.

Spotkanie jest również promocją książki: „Antologia Poetów Ziemi Otwockiej. Artystyczne dusze”, którą będzie można zakupić podczas wydarzenia.

Data: 9 maja 2024

Godzina: 17.00

Miejsce: Urząd Gminy w Kołbieli, ul. Szkolna 1 05-340 Kołbiel

Wstęp wolny

Z niecierpliwością czekamy na Państwa obecność i wspólne przeżycie tego wyjątkowego spotkania artystycznego.

https://bibliotekakolbiel.pl/artystyczne-dusze/

Foto

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli

Szkolna 1, 05-340 Gmina Kołbiel

tel. 25 757 39 92

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - 10.00-18.00
Wtorek - 10.00-18.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00