Znajdź wydarzenie

„Droga”/premierowy koncert 4. studyjnej płyty Marcina Wargockiego

  • Data: 17.02.2024 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Koncert

Marcin Wargocki powraca z premierą swojego najnowszego krążka pt. „Droga”. W charakterystyczny dla siebie sposób zabierze nas w krainę łagodności. Pozwoli zatrzymać się, zastanowić, przeżyć głęboko. Bez zbędnego patosu i nadęcia, prosto z serca. Najnowszy album opisuje / opowiada / podpowiada jak można iść w obecności Mistrza przez dzisiejszy świat.

„Kiedy śpiewam "Drogę", wzruszam się do łez. Wraz ze łzami, każdą ich kroplą, modlę się o pomoc, ulgę i nadzieję dla tych, którym wydaje się, że to koniec. Błogosławię, na tyle ile umiem, całym sercem – chorych, zranionych, bliskich, tych którzy nagle i niespodziewanie odeszli, wyśmiewanych, zdradzonych, niesłusznie oskarżanych, najuboższych, nałogowców i tych, których konkretnie nie wymieniłem, ale są...” - mówi Artysta.

Świetnie przyjęty tytułowy utwór Marcin zaśpiewał na płycie z liderem i twórcą zespołu Stare Dobre Małżeństwo Krzysztofem Myszkowskim. W nagraniu wzięli udział także to Wojciech Czemplik, Ryszard Żarowski oraz Roman Ziobro. Koncert zagra zespół w pełnym składzie: Bogdan Żywek –klawisze; Anna Bojas – skrzypce; Katarzyna Wierzbicka – altówka; Roman Ziobro – kontrabas.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MOK i na stronie: www.biletyna.pl.

Miejsce: sala widowiskowa MOK.

 

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804