Znajdź wydarzenie

"Kosmiczna podróż" 6+, młodzież, dorośli

  • Data: 16.03.2019 r., godz. 11:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Teatr , Dla dzieci

Teatr Czarnego Tła, Chorzów Przedstawienie "Kosmiczna podróż", wiek 6+, młodzież, dorośli Dla tych wszystkich, którzy zafascynowani są magią kosmosu Teatr Czarnego Tła stworzył coś specjalnego. Przygotował jedyną w swoim rodzaju podróż po świecie kolorowych galaktyk, układów słonecznych, a nawet czarnych dziur, która na pewno skończy się bliskim spotkaniem trzeciego stopnia. Wystarczy więc spojrzeć na scenę i uruchomić wyobraźnię, aby zobaczyć prawdziwe czary. Projekt inspirowany jest tym, co bardzo odległe, ale też twardo stąpa po ziemi, a rytmu i porządku nadaje muzyka Hansa Zimmera, który świetnie wpisuje się klimat całego przedsięwzięcia. Mimo, że na scenie nie pada ani jedno słowo, to wszystko co najważniejsze przekazują autorskie rekwizyty i kukły, ale przede wszystkim ruch sceniczny i taniec, który odpowiada za to, że dekoracje ożywają.

Teatr Czarnego Tła to prywatny niezależny teatr zajmujący się magiczną konwencją 'czarnego teatru'. Jest to najprawdopodobniej jedyna, tego typu, stacjonarna scena w kraju. Czarny teatr - to niezwykła forma sceniczna, której korzenie znajdują się na Dalekim Wschodzie i polega na tym, że aktorzy i scena są w kolorze czarnym, a widać tylko rekwizyty i dekoracje rozświetlone światłem UV.

Obsada: Anna Jasiołek, która porusza planety i wyznacza bieg gwiazd Aleksandra Kajewska, pomysłodawczyni i to od niej zależy w jakie konstelacje te gwiazdy się uformują Agata Kajewska , Zuzia Lichota , Marcelina Kubies, Paulina Mizera, Gabriela Sznajder - czyli mechanizm wszystkiego, co po scenie się porusza, a więc: planet, kosmitów, astronautów, planet i wielu innych elementów Magdalena Gremlowska – do niej należy trudne zadanie sfilmowania kosmosu Magdalena Baljon – w jej gestii leży opisanie tych wszystkich zjawisk

 

BILETY: 10 zł/dziecko, 15 zł/ opiekun.


Karnety na cały przegląd  30 zł/dziecko, 45 zł/opiekun
(z wyłączeniem spektaklu „Stuku, puku dla naj-najów).

Przedsprzedaż pojedynczych biletów na tydzień przed planowanym spektaklem również internetowo.

https://biletyna.pl/Jozefow/Miejski-Osrodek-Kultury

W dniu przedstawienia od godz. 10:00.

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804