Znajdź wydarzenie

Jestem z Józefowa: Nuno & The Mooz/koncert online

  • Data: 16.01.2021 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Koncert
Zarówno Anna Waszkiewicz o pseudonimie artystycznym Nuno, jak i grupa The Mooz podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Powstał eklektyczny twór składający się z czterech żywiołów: muzyki elektronicznej przeplatanej jazzową harmonią wokalu, mistycznymi i psychodelicznymi barwami fletu porzecznego oraz spinających wszystko niczym klamra plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.

Nuno Anna Waszkiewicz – mieszkanka Józefowa, charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką live act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.

Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”.
Proponowany Państwu koncert jest kolejnym z cyklu Jestem z Józefowa przedstawiającym artystów mieszkających w naszym mieście.
Transmisja koncertu na kanale YT, profilu FB (@MOK Józefów), oraz na stronie www.mokjozefow.pl

 

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804