Znajdź wydarzenie

Zespół „Chrząszcze"

  • Data: 23.08.2020 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Koncert

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ZESPOŁU CZERWONE GITARY, THE SHADOWS i THE BEATLES w wykonaniu ZESPOŁU „CHRZĄSZCZE” w składzie: Krzysztof Konopka – wokal, gitara rytmiczna; Zbigniew Białata – wokal, gitara solowa; Ryszard Wielbiński – wokal, gitara basowa; Tomasz Salków – wokal, instrumenty klawiszowe; Roman Kaczmarek – perkusja.

Koncert to półtorej godziny energetycznej dawki dobrej muzyki lat sześćdziesiątych.

 

Chrząszcze – to zespół z Gliwic grający muzykę lat sześćdziesiątych całkowicie „na żywo”. Powstał w 1983 roku a w niezmienionym składzie grają od 1997 roku, czyli już ponad 20 lat. Przez ten czas zespół zagrał już ponad 1500 koncertów w Polsce, Niemczech i Austrii.

Miejsce: scena plenerowa MOK - skwer im. św. Jana Pawła II, w razie deszczu -  sala widowiskowa MOK.

 

UWAGA! NOWE ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.

W związku z wdrożonymi  procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie może wziąć udział maksymalnie 150 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl oraz aktualnych zaleceń GIS.

WSTĘP NA KONCERT możliwy będzie po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną i po wypełnieniu kwestionariusza zdrowia, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl.

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804