Znajdź wydarzenie

Przeboje zespołu U2 - zespół „Exigo” – U2 Tribute band

  • Data: 16.08.2020 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Koncert

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ZESPOŁU U2 w wykonaniu Zespołu „EXIGO” – U2 Tribute Bandu. Nr 1 w Polsce. Zespół w składzie: Mariusz Wilk – wokal, Piotr Załubski – perkusja, Marcin Techmański – bas, Łukasz Kościelny – gitara.

Grupę tworzy czterech muzyków, którzy zaprezentują Państwu największe przeboje Irlandczyków. Repertuar, składa się głównie z melodyjnych, chwytliwych, a jednocześnie przepełnionych emocjami utworów. Takie przeboje jak (m.in. New Year’s Day, Pride, With or Without You, One czy Beautiful Day) przywołują miłe wspomnienia i sprawiają, że koncert na długo pozostaje w pamięci.

Miejsce: scena plenerowa MOK - skwer im. św. Jana Pawła II, w razie deszczu -  sala widowiskowa MOK.

 UWAGA! NOWE ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.

W związku z wdrożonymi  procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie może wziąć udział maksymalnie 150 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl oraz aktualnych zaleceń GIS.

WSTĘP NA KONCERT możliwy będzie po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną i po wypełnieniu kwestionariusza zdrowia, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl.

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804