Znajdź wydarzenie

Taneczny wieczór „Różne oblicza kobiecości wyrażone tańcem” - zespół „Assaya”

  • Data: 16.02.2020 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
  • Kategoria: Koncert

Assaya zaprasza Państwa do swojego kolorowego, roztańczonego kobiecością świata. A podczas tanecznego wieczoru będziemy odkrywać kobiecość w różnych odsłonach, nawet tam, gdzie się jej zupełnie nie spodziewamy. Bo istotą kobiecości jest tajemnica, niekończąca się zmiana, współistnienie delikatności i siły, subtelności i pasji. Każda z tych odsłon dotyka nas swoją intensywnością, kiedy zwrócimy na nią wzrok. Podczas wieczoru zobaczymy to bogactwo emocji wyrażone w tańcu.  

 

Zespół Assaya to silna, uzupełniająca się wiekiem i charakterami wspólnota. Z niesłabnącą energią odkrywa nowe oblicza tańca, który jest nie tylko sposobem na życie, ale istotną częścią wyrażania siebie w całym bogactwie barw, rytmów i wrażeń. Wychodząc od tańca orientalnego Assaya ciągle poszukuje nowych inspiracji, eksperymentuje z różnymi technikami, łączy różnorodne gatunki tworząc zaskakujące fuzje. Zespół dwukrotnie zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Europy Wschodniej w tańcu orientalnym, ma też na koncie wiele nagród i wyróżnień. W zeszłym roku zdobył dwa złote medale na Międzynarodowym Konkursie Tańców Orientalnych.

Cena biletu: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 03.02. do 14.02.2020 w godz. 14:00 do 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17.00. Miejsce: Teatr OTWARTY MOK.

Foto

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1

mok@mokjozefow.pl

Tel.: (22)7892026, (22)7892284

Tel. kom.: 602552804